Üst Reklam 970x90
Onemsoft Bilişim
Onemsoft Bilişim

SALİHLİ’DE PARA ZİRVESİ YAPILACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SALİHLİ’DE PARA ZİRVESİ YAPILACAK
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret ederek ‘1. Para Zirvesi' hakkında bilgi verdi.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, MCBÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Mustafa Mıynat, MCBÜ Salihli İİBF Dekanı Prof. Dr. Mahmut Karğın ve Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve beraberindekiler, Salihli’de düzenlenmesi planlanan ‘1. Para Zirvesi' hakkında bilgi verirken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ilçenin tanıtımına katkı sağlayacak çalışmanın hayırlı olmasını diledi. Salihli’de düzenlenmesi planlanan 1. Para Zirvesi hakkında bilgi veren Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Lidya Krallığı’na başkentlik etmiş, Sart ile ilgili bir projemiz var. O projeyi sizlerle paylaşmaya geldik. Sart’ı aynı zamanda sizin başkanlığını yürüttüğümüz jeoparkın içerisine aldık. Salihli’nin ev sahipliğinde sizlerin de katılımıyla para zirvesini düzenlemeyi planlıyoruz. Bu konuda sizlere, sayın Valimize ve hükümetimizin bakanlarına da bilgi aktararak projeyi hayata geçirmek istiyoruz” dedi. Salihli’de hayata geçirilen dev yatırımlarda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün önemli bir katkısı olduğunu belirterek, teşekkür eden Başkan Kayda konuşmasına son verdi.

MANİSA’NIN TANITIMINA DİKKAT ÇEKTİ

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın ardından konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, “Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Hem Salihli belediyemiz, hem üniversitemiz, hem büyükşehir belediyemizin el birliğiyle güzel çalışmaları inşallah yaparız. Bu da Manisa’nın tanıtımına katkı sağlıyorsa ne mutlu bize” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DAHA YEŞİL MANİSA İÇİN ÇALIŞIYORLARÖnceki Haber

DAHA YEŞİL MANİSA İÇİN ÇALIŞIYORLAR

AKHİSAR'DA KORKUNÇ KADIN CİNAYETİSonraki Haber

AKHİSAR'DA KORKUNÇ KADIN CİNAYETİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!