Üst Reklam 970x90
Onemsoft Bilişim
Onemsoft Bilişim

KGK MANİSA’DAN “ÖZEN” DEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KGK MANİSA’DAN “ÖZEN” DEDİ
KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim Ankara ve İstanbul dışındaki 79 ile atanan temsilcilerin isimlerini açıklandı, Manisa’da Hakan Özen’i seçtiklerini söyledi.

Haber: Nezih VAROL

KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulu ilk kez Ankara Çankaya’daki Genel Merkez binasında gerçekleşen Aralık ayı olağan toplantısında önemli kararlar aldı. Genel Başkan Mehmet Ali Dim başkanlığında yapılan toplantı yaklaşık 2 saat sürdü, konseyin çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Başkan Dim Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuruluş onayından sonra iki ay gibi kısa bir sürede restorasyonu tamamlanarak hizmete açılan Genel Merkez binasına emek ve destek verenlere teşekkür etti. Dim şunları söyledi: “Sektörümüze ve ülkemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bize her daim destek olan ve bize yüklediği misyonla ülkemiz ve milletimiz adına birer nefer olmamızı sağlayan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na minnettarız. Konseyimiz yurtiçi ve yurtdışında misyonuna uygun olan çalışmalarını büyük bir özveri ve heyecanla sürdürmektedir. 2020 yılında da en az üç yurtdışı ve en az üç de yurtiçi etkinlik planlıyoruz. Amacımız mesleki dayanışmamızı en üst düzeye çıkartarak ülkemiz ve milletimiz adına sinerji yaratmak. Her geçen gün kan kaybeden sektörümüzün sorunlarının çözümü ve emekçilerimizin refahı adına güçlü bir mesleki ve örgütsel yapı olarak inisiyatif almaktan gocunmayız. Her alanda yerli ve milli duruşumuzla saygın bir yer edinmeye başladık. İnşallah birkaç yıl sonra çok farklı ve çok daha güzel şeyler söylüyor ve yapıyor olacağız”.

“İL TEMSİLCİLERİMİZ HAYIRLI OLSUN”

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim yönetim kurulunun onayıyla 79 ilde temsilcilerin atandığını da belirterek “Bu vesileyle statümüz gereğince Ankara ve İstanbul dışındaki illerimizde temsilcilerimizi belirledik ve kendilerine tebliğ ettik. Ayrıca her temsilcimizin ismini kendi İl Valilik makamına da birer yazıyla bildirdik. Çok titiz bir araştırma ve inceleme neticesinde belirlenen temsilcilerimiz kendi şehirlerinde mesleki kariyerlerinin zirvesinde olan gazetecilerden oluşuyor. Tüm değerli temsilcilerimize KGK ailesine katıldıkları için teşekkür eder hayırlı olması temennisi ve bundan böyle birlikte güzel çalışmalar yapabilmek umuduyla başarılar dilerim” dedi. KGK Manisa İl Temsilcisi, Ege Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı da olan Hakan Özen seçildi.

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KAYGANLAŞAN YOL KAZAYA YOL AÇTIÖnceki Haber

KAYGANLAŞAN YOL KAZAYA YOL AÇTI

SOBA ZEHİRLENMELERİNE KARŞI UYARI!Sonraki Haber

SOBA ZEHİRLENMELERİNE KARŞI UYARI!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!