TARIM KREDİ “ISUZU YÜKSELİŞ” DEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TARIM KREDİ “ISUZU YÜKSELİŞ” DEDİ
Tarım kredi kooperatifi  İzmir  Bölge Birliği ortaklara daha iyi hizmet götürebilmek için 12 kooperatifine 12 adet ISUZU kamyon ve kamyonet hizmet aracı  kazandırdı.

Tarım kredi kooperatifi  İzmir  Bölge Birliği faaliyet alanında  bulunan ortaklara daha iyi hizmet götürebilmek amacıyla, bünyesindeki  12 kooperatifine   12 adet daha ISUZU kamyon ve kamyonet  hizmet aracı  kazandırdı. İzmir Bölge Birliği’ne bağlı Büyükbelen, Yenicekent, Gümüldür, Yenice, Karahisar, Karacahisar, Büyükkale, Irlıganlı, Ovakent, Buldan, Koldere, Ortaca, Aydın merkez Tarım Kredi Kooperatifleri’ne yeni alınan ISUZU  araçlar Yükseliş Plaza’da kooperatif yetkilililerine   teslim edildi. Teslimat törenine Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çoban, Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Akgün, ISUZU Bayii Yükseliş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Satış Direktörü  Ali Yüksel, Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç ve yönetimi, kooperatif İdari İşler sorumlusu  Kadir Arıoğlu, Malkoçoğlu Karoser Selçuk Malkoçoğlu ve kooperatif yetkilileri katıldı.

“HAYIRLI OLSUN”

Teslimat töreninde konuşan Merkez Birliği Bölge Müdürü Mehmet Aksoy “Gerektiğinde hizmeti ortaklarımızın ayağına kadar ve hızlı bir şekilde götürebilmek amacıyla, kooperatiflerimizin talepleri doğrultusunda araç filomuzu genişlettik. Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin” dedi. Yükseliş ISUZU Plaza Satış Direktörü Ali Yüksel ise şu açıklamayı yaptı: “Tarım Kredi Kooperatifi  yetkilileri yapmış olduğu uzun araştırmalar ve kıyaslamalar sonucunda ISUZU marka araçların servis yaygınlığı,düşük yakıt harcaması,parça bulunabilirliği,zorlu arazi şartlarındaki yüksek performansı ve uzun ömründen dolayı araçlarımızı tercih ettiler.Yükseliş ISUZU  olarak kooperatifimizin, çiftçimizin ve üreticimizin her zaman yanındayız.Bölgemizde bu tarz kooperatiflerimizin sayısının artmasını ve çiftçimizin daha çok kalkınmasını istiyoruz. Yükseliş ailesi olarak yeni ISUZU araçlarımızın kooperatiflerimize ve çiftçilerimize hayırlı olmasını dilerim”.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TALİHSİZ ÇİFT TOPRAĞA VERİLDİÖnceki Haber

TALİHSİZ ÇİFT TOPRAĞA VERİLDİ

DEPREMZEDELERE PSİKOLOJİK DESTEKSonraki Haber

DEPREMZEDELERE PSİKOLOJİK DESTEK

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!