Üst Reklam 970x90
Onemsoft Bilişim
Onemsoft Bilişim

CHP’YE TAZE KAN YOLA ÇIKTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’YE TAZE KAN YOLA ÇIKTI
CHP Manisa ilçe başkanlarının il başkan adaylığı için İl Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Durbay isminde birleştiği iddia edildi.

Haber: Nezih VAROL

CHP içerikli haberleriyle bilinen Medyam Haber Sitesi’nde yer alan ‘CHP'de Örgütün Kararı Genç İsim Gülşah Durbay’ başlıklı habere göre ilçe kongrelerini tamamlayan CHP Manisa'da il başkan adaylarının konuşulmaya başlandığı ve örgütün kararının genç isim Gülşah Durbay olduğu iddia edildi. Haberde yeni seçilen ilçe başkanlarının tamamına yakınının bir araya gelerek il başkan adaylarını değerlendirdiği, iki günlük bir çalışmanın ardından ilçe başkanlarının il başkan adaylığı için CHP Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Durbay’ın adaylığında birleştiği bilgisine yer verildi. Haberde şöyle denildi: “2015 yılından bu yana iki dönem CHP İl Gençlik Kolları başkanlığını başarılı şekilde yürüten ve çalışmalarıyla adını CHP’nin tüm örgütlerine duyuran Gülşah Durbay örgüttün adeta evladı görülüyor. İlçe kongrelerinde mevcut başkanların büyük çoğunluğunun değişmiş olması, bu değişimin il kongresine de yansıyacağı CHP kulislerinde konuşuluyor. İl başkan adaylığını yeniden açıklayan Semih Balaban’ın adaylık açıklamasına sadece merkezdeki iki ilçe başkanının katılması Balaban’ın örgüt desteğini kaybettiği yorumlarına neden oldu. Gelişmeler 23 Şubat tarihinde yapılacak olan CHP Manisa il kongresinin şimdiden hareketli geçeceğini gösteriyor”.

GÜLŞAH DURBAY KİMDİR?

1988 Manisa doğumlu Gülşah Durbay, Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Yaşar Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını yapan Durbay dereceyle mezun oldu. Sosyal Demokrat, Cumhuriyet Halk Partili bir ailede yetişen Gülşah Durbay 2015 yılı Nisan ayında önce Saruhan Gençlik Kolları Başkanı, ardından 2015 yılı Aralık ayında da Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. Gençlik Kolları Başkanı olarak referandumda Manisa'da 'Hayır'ın çıkarılmasında ve gençlerin örgütlenmesinde görevini başarıyla yerine getirdi. 2017 Aralık ayında tekrar İl Gençlik Kolları Başkanı seçilen Durbay aktif olarak görevini devam ettiriyor.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BBSK'DAN YUNAN VEKİLE BAYRAKLI TEPKİÖnceki Haber

BBSK'DAN YUNAN VEKİLE BAYRAKLI TEPKİ

ALAŞEHİR AK PARTİ'DE YENİ YÖNETİMSonraki Haber

ALAŞEHİR AK PARTİ'DE YENİ YÖNETİM

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!