Üst Reklam 970x90
Onemsoft Bilişim
Onemsoft Bilişim

MANİSA İYİ OLSUN DİYE YOLA ÇIKTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MANİSA İYİ OLSUN DİYE YOLA ÇIKTI
İYİ Parti Manisa Kurucu İl Başkanı Tamer Akkal, milletvekili aday adaylığını Zone Lounge’de düzenlediği kokteylle açıkladı.


Haber: Nezih VAROL

İYİ Parti Manisa Kurucu İl Başkanı Tamer Akkal,  Zone Lounge’de düzenlediği kokteylle 27’nci dönem milletvekilliği aday adayı olduğunu açıkladı. Erken seçim kararının ardından partisinin İl Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili adaylığı için çalışmalara başlayan Tamer Akkal, aday adaylığı açıklaması için verdiği davete katılan parti yöneticisi, partili ve vatandaşlarla tek tek ilgilendi, birlikte fotoğraf çektirdi. Akkal, İl Başkanı Ümit Akdağ’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkarak, Ankara’da oturup Manisa’yı sadece seçim zamanı hatırlayan bir vekil olmayacağına, Manisa için her zaman çalışan bir vekil olacağına söz verdi.

“ÖNCELİĞİM MANİSA OLACAK”

İYİ Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Tamer Akkal, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Gelecek nesillere olan gönül borcum nedeniyle aydınlık ve umutlu daha eşit adil yaşam alanı sunmak için bu partiye katıldım. Elimden ne geliyorsa yapmak, zihnimi ve kalbimi bu yolda yormak ve üretmek için elimi taşın altına koymak istedim. AKP hükümeti aceleye getirip İYİ Parti’yi seçime sokmamak için ellerinden geleni yaptılar ama, biliyorsunuz ki, Allah iyilerin yanındadır ve iyiler her zaman kazanır. Bu vesileyle CHP’li 15 milletvekiline ve CHP üyelerine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. Genel Başkanım Sayın Meral Akşenerve Genel Merkezimiz uygun görürse ve sizler de kıymetli oylarınızla destek verirseniz söz veriyorum ki; Ankara’ya ben değil, biz gideceğiz. Ankara da oturup Manisa’yı sadece seçim zamanı hatırlayanlardan olmayacak, Manisa için her zaman çalışan bir vekil olacağım. Kim hangi davaya inanmış olursa olsun, kim hangi siyasi partiye mensup olursa olsun hiç kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden hizmet edeceğim. Önceliğimiz insanlarımızın siyasi düşüncesi, fikirleri, bana ya da partime olan yakınlığı olmayacaktır. Kısacası ben Manisalılık bilinciyle hareket edeceğim ve önceliğim her zaman Manisa ve Manisalılar olacaktır”.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MANİSASPOR İÇİN VEFA İSTANBUL’DA BİR SEMT ADIÖnceki Haber

MANİSASPOR İÇİN VEFA İSTANBUL’DA BİR SEM...

YAKILAN HURDA ÇÖPLER TEHLİKE SAÇIYOR Sonraki Haber

YAKILAN HURDA ÇÖPLER TEHLİKE SAÇIYOR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!