• mih sol
  • mih sag

DEVELİ KÜÇÜK İŞLERLE UĞRAŞMAYA BAŞLADI

DEVELİ KÜÇÜK İŞLERLE UĞRAŞMAYA BAŞLADI
Türkiye’nin önemli sorunlarını bir yana bırakan ünlü TV programcısı Bekir Develi’nin Kula’da küçük bir lokantaya verilen zararsız bir isme tepki göstermesi esnafı ekmeğinden edecekti.

Haber Merkezi

Ünlü TV programcısı Bekir Develi, kendisine ait sosyal medya hesabından Manisa'nın Kula ilçesindeki bir işletmeye verilen isme tepki göstermesinin ardından, ‘Muhammet’ isimli lokantanın tabelası belediyenin zabıta ekipleri tarafından indirildi. Kendisine ait Twitter hesabından lokantaya ‘Muhamm-et’ isminin verilmesini eleştiren ünlü televizyon programcısı Bekir Develi’nin paylaşımını kimseye ve hiç bir şeye zararı olmadığı halde dikkate alan Kula Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de sabah saatlerinde lokantayı denetledi. Yapılan incelemelerin ardından ‘Muhamm-et’ isminin yer aldığı tabela zabıta ekipleri tarafından indirildi.

VATANDAŞLAR DA ŞAŞIRDI

Kendi isminin Muhammet olmasından dolayı lokantaya Muhammet ismini verdiğini ifade eden lokanta sahibi Muhammet Kurnaz, 3 yıldır aynı ismi kullandığını, hiçbir kötü düşünce gözetmeden kendi ismini lokanta ismi olarak kullandığını ifade etti ve babası ile birlikte işlettiği lokantanın 18 yıldır aynı işyerinde hizmet verdiğini söyledi. Vatandaşlar ünlü bir televizyoncunun onca önemli konu dururken böylesine zararsız bir işle niye bu kadar ilgilendiğini ve belediye yetkililerinin bu kişiyi niye bu kadar dikkate aldığını anlamadıklarını söyledi.    

           

Bu haber 310 kez okundu
İLGİLİ Manşet HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
SON DAKİKA
PUAN DURUMU