• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

YUNUSEMRE ÜÇ İSMİ RENKLERİNE BAĞLADI

YUNUSEMRE ÜÇ İSMİ RENKLERİNE BAĞLADI
Süper Amatör Lig`i şampiyon tamamlayıp, Bölgesel Amatör Lig`e (BAL) çıkan Yunusemre Belediyespor, dış transferde de 3 futbolcu ile sözleşme imzaladı.
Süper Amatör Lig’i şampiyon tamamlayıp, Bölgesel Amatör Lig’e  (BAL) çıkan Yunusemre Belediyespor, dış transferde de 3 futbolcu ile sözleşme imzalayarak Suat Avcı, Oğuzhan Palaz ve Kaleci Emre Yavaş’ı renklerine bağladı.

Yunusemre Belediyespor, yeni sezona yaptığı transferler ile giriyor. Geçtiğimiz hafta iç transferde futbolcular ile sözleşme imzalayan Yunusemre Belediyespor, dış transferde de Suat Avcı, Oğuzhan Palaz ve Kaleci Emre Yavaş’a imza attırdı. Belediye Meclis Lokalin’de gerçekleştirilen imza törenine Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan, Yönetim Kurulu Üyesi Taner Çiçek, Yunusemre Belediyespor Genel Kaptanı Yılmaz Korap ve anlaşma imzalanan futbolcular katıldı.  İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Arif Alkan, yeni sezonda güçlü bir takım olmak istediklerini vurgulayarak, “2017 – 2018 Bölgesel Amatör Lig (BAL) sezonunda iç transferde futbolcu kardeşlerimiz ile anlaşma imzalamıştık. Dış transferde de 3 futbolcu ile anlaşma sağladık. Suat Avcı, Oğuzhan Palaz ve Kaleci Emre Yavaş ile anlaşma imzaladık. Prensipte anlaştığımız 6 arkadaşımız daha var. Onlar ile de en kısa sürede imzalarımızı atacağız. Transferi en kısa sürede tamamlamayı düşünüyoruz. İnşallah yeni sezonda Manisamıza güçlü bir Yunusemre izlettirmek istiyoruz” dedi.
Bu haber 402 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ