• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

Statü Plus kapılarını açtı!

Statü Plus kapılarını açtı!
Manisa`da deniz ve tropikal bahçe konseptiyle müşterilerine farklı bir yaşam alanı sunan Statü Plus Güzelyurt Residense yapılan lansmanla kapılarını açtı.

             Gerçek deniz kumuyla oluşturulan deniz konsepti ve tropikal bahçe tasarımıyla Manisa’da farklı bir yaşam alanı oluşturulmasıyla bir ilke imza atılan  projenin lansmanı yoğun bir ilgiye neden oldu. Lansmana Manisa’nın birçok ünlü siması katılırken Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’de yer aldı.
            Ege’nin yükselen yurdu , Türkiye’nin yeni büyükşehri Manisa’nın gelişiminden esinlenerek yola çıktıklarını ifade eden  Statü Plus Gayrimenkul Yatırım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Sağlam, “ Projemizi hayata açtığımız bu günde bu onuru bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Statü Plus olarak misyonumuzu günümüz teknolojisine uyumlu binalarla özgü tasarımları birleştirerek kaliteli yaşam standartları ile hayata ve Manisa’ya artı değer katan projeler üretmeye devam edeceğiz. Bu hedefimiz doğrultusunda  hayata geçirdiğimiz ilk marka projemiz olan Statü Güzelyurt Residense’ye hepiniz tekrar hoş geldiniz” dedi
           Manisa’ya kattıkları bu değerden dolayı tüm yönetim kurulu üyelerine ve yönetim kurulu başkanı Sercan Sağlam’ı yürekten kutladığını ifade eden Manisa Birlik Başkanı Mustafa Pala, “Konutun çevresiyle bir bütün olduğunun en güzel örneğidir burası. Konuta değer katan içinde kullanılan malzemeden daha  çok çevresine verdiği değerdir”  ifadelerini kullandı.
           Katılımcıların büyük bir beğenisini kazanan proje Manisa’da ilk olarak yerden ısıtma sistemi, akıllı daire teknolojisi ve merkezi süpürme sistemi gibi özellikleriyle de göze çarpıyor. 2 blok halinde toplam 35 meskenden oluşan Statü Güzelyurt kapalı otopark, peyzaj alanı, sinema salonu, SPA, Türk Hamamı, sauna, fitness, cafe ve çocuk parkından oluşan sosyal donatı alanıyla bir butik proje.
Tunay Aktaş

 


 

 

 

 


 

 

 

 

Bu haber 6564 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ